گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | از این پس برای دانلود از لینک های دانلود کمکی (غیر مستقیم) حداکثر 10 ثانیه باید صبر نمایید و پس از اتمام زمان بر روی رد کردن تبلیغ کلیک نمایید تا به صفحه فایل مورد نظر جهت دانلود هدایت شوید. در غیر اینصورت باید از لینک مستقیم (لینک هایی که با dl.gldownload.ir شروع می شوند) استفاده نمایید.

تبلیغات شما

خانه / اندروید / تم Rain v.1.0.1 برای اندروید
mohammad javad

تم Rain v.1.0.1 برای اندروید

تم Rain برای اندروید

|توجه این تم توسط زیرولانچر ارائه شده است پس حتما قبل از نصب zero launcher را نصب کنید|

تم Rain یک تم بسیار زیبا می باشد و همانطور که در تصویر میبینید یکی از ویژگی های تم هایی که توسط زیرولانچر ارائه می شود ، تغییر آیکون های برنامه های شناخته شده می باشد (نظیر مرورگر ، تنظیمات ، دوربین ، مخاطبین ، پیام و …)

توضیحات تم در گوگل پلی:

Presentation:
– How simple and colorful a theme could be? This is it!
An awesome way to turn a boring plain mobile interface to a beatiful one.
It is free and beyond your imagination!
– Specially designed for ZERO launcher, provides delicate app icons,wallpapers,folder and app drawer interface.Get it right now and make your phone totally brand new!
– If you are rather a mobile enthusiast, surely you will recognize these elements from our latest theme and don’t forget to share with your friends!

– The amazing HD screenshots we added will show you just how great this theme will look on your phone !

Description
How To Install:
–Follow the 3 steps: open the application after downloading, click on the “Set as Active Theme” button and select the theme from the following page!

+نظرات خودتون رو حتما راجع به مطالب سایت بگید و نظر خود را در رابطه با این تم و کیفیت ارائه مطالب ما بگید تا بتونیم کیفیت کارو ارتقا بدیم و خدماتمون رو بهتر عرضه کنیم

این تم هم از آنجایی که تم هست و همه چیز در عکس مشخص هست نیاز به توضیحات بیش از این نداره و حجمشم بسیار کم هست و میتونید در لینک مستقیم از سرور گلدن دانلود دریافت نمایید.

گلدن دانلود ، بهترین انتخاب برای دانلود

 دانلود تم Rain برای اندروید

 پسورد:www.gldownload.ir

 حجم:4 مگابایت

تبلیغات شما