گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | هرگونه خرابي در لينک ها و جزئيات پست ها و هرگونه انتقاد و پيشنهاد خود را از طريق فرم تماس با ما ، با ما درجريان بگذاريد.

تبلیغات شما

گیگ دانلود

خانه / اندروید / تم Rain v.1.0.1 برای اندروید
mohammad javad

تم Rain v.1.0.1 برای اندروید

تم Rain برای اندروید

|توجه این تم توسط زیرولانچر ارائه شده است پس حتما قبل از نصب zero launcher را نصب کنید|

تم Rain یک تم بسیار زیبا می باشد و همانطور که در تصویر میبینید یکی از ویژگی های تم هایی که توسط زیرولانچر ارائه می شود ، تغییر آیکون های برنامه های شناخته شده می باشد (نظیر مرورگر ، تنظیمات ، دوربین ، مخاطبین ، پیام و …)

توضیحات تم در گوگل پلی:

Presentation:
– How simple and colorful a theme could be? This is it!
An awesome way to turn a boring plain mobile interface to a beatiful one.
It is free and beyond your imagination!
– Specially designed for ZERO launcher, provides delicate app icons,wallpapers,folder and app drawer interface.Get it right now and make your phone totally brand new!
– If you are rather a mobile enthusiast, surely you will recognize these elements from our latest theme and don’t forget to share with your friends!

– The amazing HD screenshots we added will show you just how great this theme will look on your phone !

Description
How To Install:
–Follow the 3 steps: open the application after downloading, click on the “Set as Active Theme” button and select the theme from the following page!

+نظرات خودتون رو حتما راجع به مطالب سایت بگید و نظر خود را در رابطه با این تم و کیفیت ارائه مطالب ما بگید تا بتونیم کیفیت کارو ارتقا بدیم و خدماتمون رو بهتر عرضه کنیم

این تم هم از آنجایی که تم هست و همه چیز در عکس مشخص هست نیاز به توضیحات بیش از این نداره و حجمشم بسیار کم هست و میتونید در لینک مستقیم از سرور گلدن دانلود دریافت نمایید.

گلدن دانلود ، بهترین انتخاب برای دانلود

 دانلود تم Rain برای اندروید

 پسورد:www.gldownload.ir

 حجم:4 مگابایت

تبلیغات شما