گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | هرگونه خرابي در لينک ها و جزئيات پست ها و هرگونه انتقاد و پيشنهاد خود را از طريق فرم تماس با ما ، با ما درجريان بگذاريد.

تبلیغات شما

گیگ دانلود

خانه / اندروید / بازی های اندروید / دانلود بازی استراتژی هفت نگهبان Seven Guardians v1.1.86

دانلود بازی استراتژی هفت نگهبان Seven Guardians v1.1.86

بازی استراتژی

بازی اندروید Seven Guardians از ان دسته بازی های خوب و یکی از پرطرفدارترین بازی های اندرویدی و در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. اگر شما هم از علاقه مندان بازی های استراتژیک و شرکت در نبردهای آنلاین هستید پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Seven Guardians میباشد که شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.

در این بازی اندرویدی شما هفت قهرمان خارق العاده و شگفت انگیز دراختیار دارید که هرکدام ویژگی های منحصربه فرد و مهارت خاصی دارد. در طول بازی شما باید ارتش قدرتمندی با سربازان جنگجو تشکیل دهید و با آموزش مهارت ها به سربازان آماده شرکت در نبردها باشید. همچنین میتوانید از انواع زه و سپرهای فولادی استفاده کنید و با کسب امتیاز انواع سلاح های جنگی را تهیه کنید. در این بازی شما میتوانید در رقابت های تک نفره و آنلاین شرکت کنید، همینطور میتوانید با سایر کاربران در رقابت های PVP شرکت کنید.

گرافیک شکوهمند سه بعدی و صداگذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب شما را تا مدت ها سرگم شرکت در نبردهای آنلاین خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Seven Guardians :

– گرافیک سه بعدی و صداگذاری مهیج

– انتخاب جنگجو از بین هفت نوع قهرمان منحصر به فرد

– تشکیل ارتشی قدرتمند با سربازانی جنگجو

– شرکت در نبردهای استراژیک آنلاین

– امکان شرکت در نبردهای PVP

– استفاده از انواع سلاح های جنگی و دفاعی

بازی استراتژی,بازی اندروید Seven Guardians,بازی اندروید ,بازی اندروید برای گوشی,بازی اکشن,دانلود بازی اکشن,Seven Guardians,بازی اکشن و نقش آفرینی

تبلیغات شما