گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | از این پس برای دانلود از لینک های دانلود کمکی (غیر مستقیم) حداکثر 10 ثانیه باید صبر نمایید و پس از اتمام زمان بر روی رد کردن تبلیغ کلیک نمایید تا به صفحه فایل مورد نظر جهت دانلود هدایت شوید. در غیر اینصورت باید از لینک مستقیم (لینک هایی که با dl.gldownload.ir شروع می شوند) استفاده نمایید.

تبلیغات شما

خانه / اندروید / بازی های اندروید / دانلود بازی اکشن شورش تاریکی اندروید Dark Rise of Antihero

دانلود بازی اکشن شورش تاریکی اندروید Dark Rise of Antihero

Dark-Rise-of-Antihero

بازی اندروید CRY – Dark Rise of Antihero یک بازی اکشن و جنگی مهیج میباشد که  در این بازی اندرویدی به نیروهای تاریکی بپیوندید و در دنیایی که پیمانکاران مرگ و روح در برابر خدایان شورش میکنند مبارزه کنید. قهرمانان مختلف را به کار بگیرید و برای مبارزه در برابر خدایان از مهارتهای آنها استفاه کنید. مهارتهای آنها را با هم ترکیب کنید و با ۱۲۰ مهارت قدرتمند در برابر دشمنان مبارزه کنید و پیروز میدانهای مبارزه شوید. قهرمانان را به اسلحه های قدرتمند مجهز کنید و با اسلحه ها دشمنان را نابود کنید. قهرمانان را با لباسهای جذاب و شیطانی، به قهرمانانی با ظاهر قدرتمند تبدیل کنید.

در بازی اندروید CRY – Dark Rise of Antihero با استفاده از استراتژیهای هوشمند، بر دشمن تسلط پیدا کنید. در نبردهای PvP در برابر مبارزانی از بازیکنان دیگر شرکت کنید و در مبارزات ۱ به ۱ و یا ۳ به ۳ شرکت کنید و رقیبان خود را شکست دهید. وسایل قدرتمند را پیدا کنید و با آنها اسلحه های مرگبار و زره های مختلف بسازید و با مهارتهای منحصر به فرد خود، دشمنان را شکست دهید. در این بازی اندرویدی با گرافیک خیره کننده و باشکوهی روبرو میشوید و مبارزات در فضاسازیهای واقعی – افسانه ای و اکشن در لوکیشنهای مختلف به همراه قهرمانان مختلف، کاربران را با یک بازی شکوهمند اکشن روبرو میکند.

تبلیغات شما