گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به گلدن دانلود خوش آمدید | امام علی (ع): پیش از آنکه از دانش و معرفت کسی با خبر شوی دربزرگداشت او مکوش.(الحیاه ج 1ص64)

تبلیغات شما

گیگ دانلود

خانه / مستند / مستند جستجوی مارهای غول پیکر – Search For The Super Snake
mohammad javad

مستند جستجوی مارهای غول پیکر – Search For The Super Snake

مستند جستجوی مارهای غول پیکر – Search For The Super Snake

| دوبله فارسی |

مستند جستجوی مارهای غول پیکر - Search For The Super Snake

مستند جستجوی مارهای غول پیکر – Search For The Super Snake

مستند دوبله فارسی مارهای غول پیکر (Search for The Super Snake) یک مستند بسیار زیبا از شبکه نشنال جئوگرافیک فارسی می باشد که به افرادی که علاقه مند به مستند های حیات وحش می باشند، توصیه می شود.

در این مستند به بررسی دو مار غول پیکر آناکوندا و پیتون مشبک پرداخته می شود و هر کدام از ابعاد مختلف از جمله سرعت و زمان شکار و حلقه زدن و بلعیدن و … بررسی می شوند.

همچنین در این فیلم مستند، شاهد فشار باورنکردنی مارهای غول پیکر به قربانی هنگام حلقه زدن به دور قفسه سینه آنها خواهیم بود؛ فرض کنید فشاری به اندازه یک اتوبوس مدرسه در هر اینچ از قفسه سینه شما به مدت ۲۰ دقیقه وارد شود!
آیا انسان ها می توانند طعمه مارهای غول پیکر باشند؟ چرا گاهی اوقات برخی از انسان ها توسط مارهای غول پیکر کشته می شوند و دلیل حمله مار به اینگونه افراد چه می تواند باشد؟
آیا برخی از تصاویری که در فضای مجازی در خصوص شکار انسان توسط مارهای غول پیکر پس از بریدن شکم آنها نمایان است، واقعی می باشد؟
در این فیلم مستند به تمامی این پرسش ها پاسخ داده شده است و حمله مار به یک کشاورز مالزیایی شبیه سازی شده است.

مستند جستجوی مارهای غول پیکر

این فیلم مستند جذاب را از دست ندهید؛ هر آنچه در مورد مارهای غول پیکر و عظیم الجثه که شاید مایل باشید بدانید، در این فیلم مستند همراه با دوبله فارسی گفته شده است. هم اکنون می توانید این فیلم مستند دوبله فارسی را از گلدن دانلود با لینک مستقیم دریافت و مشاهده کنید. حجم این مستند فشرده سازی شده است و پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار های اجرای فایل های فشرده از جمله نرم افزار winrar می توانید آن را مشاهده و یا استخراج کنید.

مشخصات

عنوان: Search For The Super Snake
شبکه پخش: نشنال جئوگرافیک فارسی
حجم فایل: 540 مگابایت
منبع: گلدن دانلود

تبلیغات شما