گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | از این پس برای دانلود از لینک های دانلود کمکی (غیر مستقیم) حداکثر 10 ثانیه باید صبر نمایید و پس از اتمام زمان بر روی رد کردن تبلیغ کلیک نمایید تا به صفحه فایل مورد نظر جهت دانلود هدایت شوید. در غیر اینصورت باید از لینک مستقیم (لینک هایی که با dl.gldownload.ir شروع می شوند) استفاده نمایید.

تبلیغات شما

خانه / کامپیوتر / سایر نرم افزار های کامپیوتر / نرم افزار ویرایش جزئیات موزیک – Tag Scanner v.6.0.14
mohammad javad

نرم افزار ویرایش جزئیات موزیک – Tag Scanner v.6.0.14

جدیدترین نسخه Tag Scanner

با حجم اندک و لینک مستقیم از سرور سایت

Tag Scanner

Tag Scanner

Tag Scanner نام یک نرم افزار مدیریت جزئیات موزیک ها می باشد ، با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود فایل های صوتی خود را ویرایش کنید برای مثال ، برای آن کاور جدید اعمال نمایید یا کاور آن را حذف و یا کاور آن را در صورت تمایل در سیستم خود ذخیره نمایید و همچنین قادر خواهید بود تاریخ ، خواننده ، آلبوم و متن موزیک را به آن بیافزایید.

حتما تا کنون دیده اید در برخی از مدیا پلیر های گوشی و یا تلویزیون هنگام پخش موزیک نوشته باشد:خواننده:unknown یا نا شناس و نظیر اینها را ؛ برای اجتناب از این حوادث بهتر است این برنامه را از گلدن دانلود دریافت نمایید.

با جرات میتوانیم بگوییم این برنامه جزء برترین برنامه های مشابه خود است و سایر برنامه های مشابه حتی به گرد تگ اسکنر هم نمیرسند!

یکی از ویژگی های این برنامه حجم کم آن است و دیگر ویژگی آن این است که شما از آپدیت برنامه نیز مطلع خواهید شد!در واقع خود نرم افزار هنگامیکه شما به اینترنت دسترسی داشته باشید ، به شما در صورت موجود بودن نسخه جدید ، پیام خواهد داد که آیا مایل بر دریافت نسخه جدید می باشد یا خیر و در صورت پذیرفتن نسخه جدید برایتان دریافت و نصب میشود!

اگر شما یک وبمستر هستید و یک سایت دارید که در آن موزیک میگذارید و یا اینکه تخصصی برای موزیک می باشد ، تگ اسکنر انتخابی مناسب است و میتوانید در جزئیات موزیک خود تغییرات پدید آورید و نام سایت خود را در انتهای هر فیلد وارد نمایید و از همین جهت با این تغییرات در بین مردم عزیز ، نفوذ بیشتری پیدا کنید!همه چیز اکنون در دستان شماست با استفاده از برنامه Tag Scanner مطمئنان پشیمان نخواهید شد!

برخی از ویژگی های نرم افزار Tag Scanner :

  • امکان تغییر کاور موزیک
  • امکان تغییر سال تهیه موزیک
  • امکان تغییر ژانر
  • امکان تغییر نام آلبوم ، نام خواننده ، نام موزیک و …
  • امکان قرار دادن متن موزیک در خود موزیک (که با برخی از مدیا پلیر ها متن قابل نمایش خواهد بود)
  • امکان گذاشتن یک کامنت در موزیک که این نیز مانند قابلیت بالا در برخی از مدیا پلیر ها قابل نمایش خواهد بود
  • و امکانات بی نظیر دیگر …

تبلیغات شما