گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به گلدن دانلود خوش آمدید | امام علی (ع): پیش از آنکه از دانش و معرفت کسی با خبر شوی دربزرگداشت او مکوش.(الحیاه ج 1ص64)

تبلیغات شما

گیگ دانلود

خانه / کامپیوتر / سایر نرم افزار های کامپیوتر / نرم افزار ویرایش جزئیات موزیک – Tag Scanner v.6.0.14
mohammad javad

نرم افزار ویرایش جزئیات موزیک – Tag Scanner v.6.0.14

جدیدترین نسخه Tag Scanner

با حجم اندک و لینک مستقیم از سرور سایت

Tag Scanner

Tag Scanner

Tag Scanner نام یک نرم افزار مدیریت جزئیات موزیک ها می باشد ، با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود فایل های صوتی خود را ویرایش کنید برای مثال ، برای آن کاور جدید اعمال نمایید یا کاور آن را حذف و یا کاور آن را در صورت تمایل در سیستم خود ذخیره نمایید و همچنین قادر خواهید بود تاریخ ، خواننده ، آلبوم و متن موزیک را به آن بیافزایید.

حتما تا کنون دیده اید در برخی از مدیا پلیر های گوشی و یا تلویزیون هنگام پخش موزیک نوشته باشد:خواننده:unknown یا نا شناس و نظیر اینها را ؛ برای اجتناب از این حوادث بهتر است این برنامه را از گلدن دانلود دریافت نمایید.

با جرات میتوانیم بگوییم این برنامه جزء برترین برنامه های مشابه خود است و سایر برنامه های مشابه حتی به گرد تگ اسکنر هم نمیرسند!

یکی از ویژگی های این برنامه حجم کم آن است و دیگر ویژگی آن این است که شما از آپدیت برنامه نیز مطلع خواهید شد!در واقع خود نرم افزار هنگامیکه شما به اینترنت دسترسی داشته باشید ، به شما در صورت موجود بودن نسخه جدید ، پیام خواهد داد که آیا مایل بر دریافت نسخه جدید می باشد یا خیر و در صورت پذیرفتن نسخه جدید برایتان دریافت و نصب میشود!

اگر شما یک وبمستر هستید و یک سایت دارید که در آن موزیک میگذارید و یا اینکه تخصصی برای موزیک می باشد ، تگ اسکنر انتخابی مناسب است و میتوانید در جزئیات موزیک خود تغییرات پدید آورید و نام سایت خود را در انتهای هر فیلد وارد نمایید و از همین جهت با این تغییرات در بین مردم عزیز ، نفوذ بیشتری پیدا کنید!همه چیز اکنون در دستان شماست با استفاده از برنامه Tag Scanner مطمئنان پشیمان نخواهید شد!

برخی از ویژگی های نرم افزار Tag Scanner :

  • امکان تغییر کاور موزیک
  • امکان تغییر سال تهیه موزیک
  • امکان تغییر ژانر
  • امکان تغییر نام آلبوم ، نام خواننده ، نام موزیک و …
  • امکان قرار دادن متن موزیک در خود موزیک (که با برخی از مدیا پلیر ها متن قابل نمایش خواهد بود)
  • امکان گذاشتن یک کامنت در موزیک که این نیز مانند قابلیت بالا در برخی از مدیا پلیر ها قابل نمایش خواهد بود
  • و امکانات بی نظیر دیگر …

تبلیغات شما