گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | از این پس برای دانلود از لینک های دانلود کمکی (غیر مستقیم) حداکثر 10 ثانیه باید صبر نمایید و پس از اتمام زمان بر روی رد کردن تبلیغ کلیک نمایید تا به صفحه فایل مورد نظر جهت دانلود هدایت شوید. در غیر اینصورت باید از لینک مستقیم (لینک هایی که با dl.gldownload.ir شروع می شوند) استفاده نمایید.

تبلیغات شما

خانه / کارتون / کارتون لاک پشت های نینجا قسمت دو
mohammad javad

کارتون لاک پشت های نینجا قسمت دو

کارتون لاک پشت های نینجا قسمت دو

جزئیات انیمیشن:

نام:کارتون لاک پشت های نینجا

مدت:42 دقیقه

محصول:ژاپن

کارگردان:چاک پتون

سال تهیه:2003

خلاصه این قسمت و لینک دانلود در ادامه مطلب…

کارتون لاک پشت های نینجا قسمت دو

خلاصه لاک پشت های نینجا قسمت دو :

در این قسمت لاک پشت های نینجا در تونل دنباله رباط موش گیر بودند که تعداد زیادی موشگیر دیگر میبینند و با آن ها جنگ می کنند تا اینکه خانم اپریل را که توسط استاکمن حمله شده بود را یافتند و تمامی موش گیر ها رو کشتند و وقتی به اون گفتن حالت چطوره اپریل غش کرد!چون تا به حال با این جور موجودات تخیلی حرف نزده بود

خلاصه آن ها به خانه اپریل رفتند و تمامی داستان را برای او استاد تعریف کرد و گفت که آنان نیز مانند هر موجودی کوچک و در اندازه طبیعی بودند اما یک کامیون رد شد و یکی قوطی حاوی از یک محلول سبز رنگ از کامیون بر سر لاک پشت ها و استاد ریخت و از آن پس استاد اسپلینتر مسئولیت لاکپشت ها را بر عهده گرفت اما متوجه شد خودش و چهار لاک پشت روز به روز رشد چشمگیری میافتند تا حدی که می تونستند حتی حرف هم بزنند!

پس از آن استاد اسپلینتر فهمید که آنان در خطرند و به همین جهت تصمیم گرفت فنونی رو که از استادش یادگرفته بود به لاکپشت ها نیز یاد دهد زیرا دنیای بیرون را یک دنیای خطرناک تصور میکرد و از آن پس در زیرزمین ها و فاضلاب ها پنهان شدند . پس از تعریف این داستان اپریل ترسش ریخت و سپس برای شرکت استاکمن نقشه ریختند تا به شرکت موش گیر ها حمله کنند

سرانجام آن ها به کمک اپریل که جای دوربین هارو میدونست حمله کردند و توانستند شرکت موشگیر هارو برای همیشه منفجر و از کار بندازند!

به همین خاطر هان (آدم چاقه) استاکمن را گرفت و برد تا تحویل شریدر دهد و تنبیهی بزرگ در انتظار استاکمن خواهد بود …

دانلود کارتون لاک پشت های نینجا 2

 پسورد:www.gldownload.ir

 حجم:427 مگابایت

تبلیغات شما