گلدن دانلود | بهترین انتخاب برای دانلود

به سایت ما خوش آمدید | از این پس برای دانلود از لینک های دانلود کمکی (غیر مستقیم) حداکثر 10 ثانیه باید صبر نمایید و پس از اتمام زمان بر روی رد کردن تبلیغ کلیک نمایید تا به صفحه فایل مورد نظر جهت دانلود هدایت شوید. در غیر اینصورت باید از لینک مستقیم (لینک هایی که با dl.gldownload.ir شروع می شوند) استفاده نمایید.

تبلیغات شما

خانه / اندروید / بازی های اندروید / دانلود بازی جاذبه موتور سواری Psebay Gravity Moto Trials v2.1.62

دانلود بازی جاذبه موتور سواری Psebay Gravity Moto Trials v2.1.62

بازی اندروید Psebay Gravity Moto Trials

دانلود بازی جاذبه موتور

بازی اندروید Psebay Gravity Moto Trials

بازی شبیه ساز موتور سواری میباشد. که شما با این بازی اندرویدی با موتور خود از جنگل و کوه ماجراجویی کنید و از روی صخره ها عبور کنید و از تپه های بلند بپرید، از رودخانه های عبور کنید و هیجان بینهایتی را از موتورسواری در مکانهای شگفت آور تجربه کنید. از موانع مختلف عبور کنید و مراقب باشید با موانع برخورد نکنید.

در بازی اندروید Psebay: Gravity Moto Trials در طول بازی با موزیک آرام بخش و بینظیری که میشنوید لذت چند برابری از موتور سواری تجربه کنید همچنین وجود فضاهای رنگارنگ و مناظر شگفت انگیز در طول مسیر موتور سواری یک بازی بینظیر را به کاربران ارائه داده است. با تم آرام بخش این بازی اندرویدی میتوانید برای رهایی از استرس ها و فشارهای عصبی روزانه چند دقیقه ای را به این بازی جذاب اختصاص دهید و از گرافیک بینظیر بازی، موزیک ملایم و رنگ آمیزی های متنوع آن لذت ببرید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Psebay: Gravity Moto Trials :

– بازی شبیه ساز موتور سواری

– ماجراجویی در جنگل و کوه با موتور

– عبور از روی صخره ها و پرش از تپه های بلند

– عبور از رودخانه ها در مکانهای شگفت انگیز

– جلوگیری از برخورد با موانع

– دارای موزیک آرام بخش و بینظیر در طول بازی

– دارای فضاهای رنگارنگ و مناظر شگفت انگیز

 

تبلیغات شما