بسم الله الرّحمن الرّحیم

  • قوانین بازدیدکنندگان

  ۱٫۱: تمامی مطالب این سایت بر اساس فعالیت نویسندگان و مدیریت این سایت می باشد و هیچگونه کپی صورت نگرفته (چنانچه صورت گرفته باشد ؛ منبع آن نیز موجود است) پس کپی کردن مطالب ما به هرگونه شرعا حرام است مگر با ذکر منبع آن که بلامانع می باشد.

  ۱٫۲:در این وبسایت ارسال پاسخ به سایر نظرات و یا به پاسخ نویسنده گان امکان پذیر می باشد و چنانچه مشاهده شود پاسخ شخص توهین آمیز ، غیرمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و اسلامی باشد تایید نخواهد شد.

  ۱٫۳:گلدن دانلود هیچ مسئولیتی در مورد مطالب نویسندگان ندارد (نظارت می شود اما لینک ها و محتوای درون لینک ها به دلیل محدودیت اینترنت کشور ، توسط مدیر انجام نمی شود + زمان بر است) بنابر این چنانچه مطلبی که دانلود می کنید لینک آن خراب می باشد و یا محتوای نا مناسب و نا مربوط می باشد می توانید به صورت نظر اعلام نمایید لینک آن خراب است تا در دست برسی قرار گیرد اما چنانچه محتوای آن نامناسب می باشد از جمله موارد سیاسی و نظیر آن به ایمیل: gldownload.ir@gmail.com اطلاع دهید.

  • قوانین نویسندگان

  ۲٫۱:نویسندگان باید از ارسال هرگونه پست اضافی ، ناقص و کپی شده از جایه دیگر پرهیز نمایند چنانچه مشاهده شود و یا کاربری اطلاع رسانی نماید برای نخستین بار تذکر و پس از تکرار آن ؛ شدیدا با وی برخورد خواهد شد.

  ۲٫۲:نویسندگان تنها مجاز هستند لینک های دانلود را از آپلود سنتر های معتبر نظیر پیکو فایل آپلود نمایند و یا از هاست خود سایت استفاده نمایند.

  ۲٫۳:چنانچه نویسنده از مکان دیگری برای آپلود استفاده نماید ، مسئولیت لینک با وی خواهد بود و اگر کاربری به اطلاع ما برساند که لینک مطلب خراب می باشد و یا آن آپلود سنتر درحال انتقال سرور و یا هرگونه مشکلی داشته باشد ؛ به نویسنده تذکر داده خواهد شد و مسئولیت را برگردن خواهد گرفت.

  ۲٫۴:نویسندگان هر مطلبی را که ارسال می کنند مسئولیت قرار دادن نسخه جدید را بر عهده خواهند گرفت پس اگر در موضوعی ناتوانی دارید و قادر بر ارسال نسخه جدید آن و به روز رسانی پست خود نیستید ، مطلب را قرار ندهید.

  ^ــ^ مدیریت می توانید در هر لحظه نسبت به ویرایش قوانین اقدام نماید ^ــ^

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت گلدن دانلود محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر